KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10291294
nr 1029 1294
Kopparstick
ramens innermått: 38x47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 april 2016
kl 19:24:54
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr